Sunteți aici: Acasă » Motor aparat de aer conditionat » Motor ventilator aer conditionat exterior » Galanz Motoare ventilatoare aer condiționat GAL090H61230-K01 DQ01-66A 34W Motor ventilator aer condiționat exterior
încărcare
Distribuie la:
butonul de partajare pe facebook
butonul de partajare pe Twitter
butonul de partajare a liniei
butonul de partajare wechat
butonul de partajare linkedin
butonul de partajare pe pinterest
butonul de partajare whatsapp
partajați acest buton de partajare
Motoare ventilatoare aer conditionat Galanz GAL090H61230-K01 DQ01-66A 34W Motor ventilator aer conditionat exterior
  • GAL090H61230-K01 DQ01-66A
  • Tingertech
  • 90W
  • 50Hz, 60Hz, 50/60Hz
  • 208-230V
Disponibilitate:
Cantitate:
Descriere produs
Specificații de produs pentru motorul ventilatorului centrifugal:
Motor răcitor, motor suflante, motor ventilator condensator 90W Caracteristici
Protecție termică:
Înlocuire automată a motorului răcitorului
Puterea motorului suflantei: 90W
Tensiunea motorului ventilatorului condensatorului: 220V-240V
Motor răcitor de aer Diametru: 123mm
Clasa de izolație a motoarelor ventilatorului: B
Temperatura ambientală maximă: 70° C
Frecvența motorului suflantei: 50Hz